Speciální kolekce pro bikepacking

Představujeme novou kolekci brašen pro jízdu na lehko! Vybírat mùžete brašny z látkové řady Black nebo Camouflage. Pro milovníky jízdy za každého počasí jsou ideální brašny z řady Special. Brašny z PVC s vysokofrekvenčně svařovanými švy zaručí pro váš náklad absolutní sucho. Praktické rolovací zavírání zaručuje vysokou variabilitu brašen při převážení vašeho nákladu. Přejeme mnoho skvělých zážitkù s brašnami W2B Arsenal.“Kolekce “Kolekce “Kolekce

JAK NA TO?

Předkládáme vám úvod do bikepackingu pro nezasvěcené.

Chystáte se vydat na dobrodružství na kole a tápete jak se správně zabalit?


Nechejte se inspirovat naším seznamem toho nejdùležitějšího, co nesmí na bikepackingové vyjížďce chybět. Náš seznam obsahuje vše pro vyjížďku spojenou s kempováním.

SPANÍ

Pokud pro svùj výlet preferujete přespání v přírodě, zabalte si celtu, bivak, houpací síť nebo stan Spacák a podložka na spaní jsou zásadní součásti vašeho vybavení na bikepacking.

VAŘENÍ

Na svých cestách se bez energie neobejdete. Ve volné přírodě, v lese nebo horách budete stánek s občerstvením hledat marně. Pořiďte si tedy s sebou kempinkový vařič, podpalovač, pokud byste zakládali oheň z vlhčího dřeva. Universální hrnek, hrnec. Kupte si instantní nudle, polévky, klobásku, nebo prostě "to na co jezdíte". Voda je nedílnou součástí výbavy! Není od věci si sebou vzít čistící tablety na vodu a láhev.

HYGIENA

Není potřeba vést celou drogerii. Základní "nástroje" pro denní hygienu jako je kartáček na zuby, pasta, krém, opalovací krém,balzám na rty - to vše nakupte v menší cestovní velikosti. Toaletní papír vezte dle potřeby. Ještě srolujte mini ručník z rychleschnoucího vlákna a vaše mini koupelna je připravená.

OBLEČENÍ

Ať už budete cestovat v cyklistickém dresu, nebo kraťasech a tričku, rozhodně musíte mít jeden set tričko/kraťasy náhradní. Dál si nezapomeňte nepromokavou větrovku, tenkou mikinu, ponožky a spodní prádlo. V souladu s ročním obdobím si zabalte i pokrývku hlavy - šátek, čepice. To souvisí i s ochranou rukou. Ať už cyklistické, nebo základní - rukavice se mùžou hodit.

OPRAVA KOLA

S jízdou v divokém terénu na nezpevněných cestách přímo souvisí i defekty kola. Přibalte si lepení, ventilky, pumpičku a sadu klíčù pro opravu kola

PRVNÍ POMOC

Bohužel na cestě v divočině musíme počítat i s nějakým pádem, šrámem, nebo puchýři. Přibalte si desinfekci, náplast, léky na bolesti, kapky na alergie nebo štípnutí hmyzem

A DALŠÍ

Nezbytnosti, které na výpravě určitě budou zapotřebí je kvalitní svítilna, sluneční brýle, navigace nebo mapa. Psací potřeby, zápisník, mobilní telefon, power banka a nabíječka patří k tomu nejdùležitějšímu ve vaší brašně.